Systemy Bramowe

Systemy Bramowe – GARAROL

Building Plastics Polska oferuje systemy bramowe GARAROL z profili aluminiowych walcowanych, wypełnionych pianą poliuretanową lub profili ekstrudowanych.

Bramy GARAROL stanowią idealne rozwiązanie dla Państwa garażu. Building Plastics proponuje system GARAROL zarówno do budynków nowych, jak i remontowanych. Precyzja wykonania, najlepsze i sprawdzone materiały użyte w procesie produkcji systemów bramowych pozwalają na wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie.

Nowoczesne materiały stosowane w bramach GARAROL są lekkie, mocne, odporne, zapewniają dobrą izolację. Duży wybór kolorów z palety RAL oraz możliwość okleinowania sprawiają, że bramy GARAROL idealnie harmonizują z kolorem stolarki okiennej czy z elewacją budynku. Stosowana trójwarstwowa powłoka lakiernicza zwiększa odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Systemy bramowe – montaż i eksploatacja

Bramy rolowane zapewniają bezpieczeństwo, komfort, izolację termiczną oraz – w przeciwieństwie do bram segmentowych – montowane są ściśle do nadproża, co w żaden sposób nie ogranicza powierzchni użytkowej garażu. Prostota budowy, niskie koszty eksploatacji czy bezawaryjna praca to wielkie atuty tego rodzaju produktów.

Wszystkie typy bram GARAROL w standardzie wyposażone są w napędy elektryczne z możliwością awaryjnego ręcznego otwierania.

W ciągłej sprzedaży występują następujące typy bram:

  • GARAROL STANDARD na konsoli stałej do 10,4 m2
  • GARAROL STANDARD na konsoli jezdnej do 20 m2
  • GARAROL DELUXE do 12 m2 (skrzynka od 250 do 360 mm)
  • GARAROL DELUXE z konsolą wewnętrzną do 16 m2

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na oficjalną stronę systemów bram garażowych GARAROL