Rolety zewnętrzne screen

Ich forma dla wielu jest łagodniejsza, zamiast pancerza jak w klasycznej rolecie, głównym elementem rolety screen jest materiał ze specjalnej tkaniny o bardzo długiej żywotności i w szerokim wachlarzu kolorystycznym. 

Tkaniny zastosowane w rolecie screen świetnie chronią przed promieniowaniem słonecznym, konwekcją ciepła oraz uniemożliwiają obserwację wnętrza mieszkania z zewnątrz jednocześnie pozwalając na obserwację z wnętrza budynku tego co na zewnątrz. 
Szeroki wybór kolorystyki tkanin, pozwala dopasowywać roletę do elewacji budynku i wnętrza pomieszczeń. Wysoka jakość komponentów gwarantują wieloletnią i bez problemową obsługę.
Rolety screen świetnie uzupełniają się z ideą domu energooszczędnego. Dzięki swym właściwością, zapewniają komfort termiczny. W lecie ograniczając promienie słoneczne zmniejszają koszty używania klimatyzacji a w zimie redukując konwekcję zimnego powietrza na szybę obniżają koszty ogrzewania. 
Automatyzacja rolet screen pozwala na komfortowe użytkowanie rolet. W zależności od preferencji możemy zaprogramować rolety w taki sposób by same reagowały na promienie słoneczne i ograniczały ich dostęp do środka pomieszczeń chroniąc użytkowników i rośliny przed nadmiernym nagrzewaniem. 
Rolety screen mają możliwość montażu podtynkowego dzięki czemu ograniczona jest widoczność skrzynki w której podczas podnoszenia rolety na rurze nawojowej zwija się materiał. Skrzynki o wymiarach 89 mm i 103 mm gwarantują dyskretny montaż. 
Rolety zewnętrzne screen to innowacyjne i uniwersalne rozwiązanie dla każdego.
Więcej informacji znajduje się na naszej stronie poświęconej rolecie zewnętrznej screen: www.minirolscreen.pl